Konaklama

Sadelik, doğallık ve rahatlığı hedef alan Oliviera Resort, ince bir zevkle dekore edilmiş, farklı mimariyle tasarlanmış 44 odaya sahiptir.

Bir tarafta el yapımı taş verandalarıyla zarif ve huzurlu bir ortam yaratan Palmiye Odalarımız… Diğer tarafta sardunya çiçekleri ile süslenmiş sevimli terasları Ege denizine bakan Sardunya Odalarımız… Botanik bahçeler arasında manolya ağaçlarının büyüleyici kokulu atmosferinde bahçeye açılan balkonlarıyla huzur dolu bir konaklama deneyimi sunan Manolya Odalarımız… Konforlu ve ferah tasarımlarıyla size keyifli tatil deneyimi yaşatacaklar. Hemen yerinizi ayırtın.

Girişinde nefis begonvil ağaçları ile süslenmiş ve antik zeytin ağaçlarıyla bezenmiş, yemyeşil bahçelere bakan, muhteşem Midilli Adası manzarasına sahip Begonvil Dubleks Süitler… Sade ve modern iç tasarımın yanı sıra manolya, palmiye ve antik zeytin ağaçlarıyla bezenmiş yemyeşil bahçe manzarası ile Manolya Teras Süitler… İçinde büyük bir jakuzi ve şöminenin de bulunduğu ayırt edici modern iç tasarımının yanı sıra ay ışığı ve Ege Denizi manzarasının keyfini çıkaracağınız geniş terası işe Manolya “Ay Işığı” (Moonlight) Süitler…

Misafirlerimize keyifli, romantik ve ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi sunuyor.

SUPERİOR ODALAR

El yapımı taş binanın bir uzantısı olarak taş verandaları, yemyeşil bahçeler ve palmiye ağaçlarıyla dolu bir taş yürüyüş alanı ile çevrili Palmiye odalar, sade zarif ve huzurlu bir ortamda samimi bir konfor sunuyor.

DELÜKS ODALAR

Teraslarında palmiye, manolya ve asırlık zeytin ağaçlarıyla bezeli yemyeşil bir bahçeye açılan Deluxe odalar sade olduğu kadar modern ve ferah iç tasarımı ile misafirlerine konforlu bir deneyim sunuyor.

SUİTLER

Deniz manzaralı suit odalarımızda konforlu ve ferah bir konaklama deneyimi yaşayın.Misafirlerimize keyifli, romantik ve ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi sunuyor.

ŞATO SUİTLER

Tamamı el taş işçiliği ile yapılmış, deniz manzaralı 7 suitten oluşan şato bölümündeki her suit oda, kendine has bir mimari ve özgün dokunuşları barındırıyor.

Üst Düzey Konforla Bu Deneyimi Hak Ediyorsunuz.

44

BİRİBİRİNDEN ÖZEL ODA

5

ULUSLARARASI ÖDÜL

12

FARKLI ETKİNLİK YELPAZESİ

7

FARKLI ADA İÇİ DESTİNASYON

EnglishTurkish