Turkuazın tüm tonları ve lounge müziği eşliğinde farklı ambiyansa sahip dört ayrı güneşlenme platformuyla tatilinizi anlamlı kılacak gerçek bir cennet.

İnce kumlu özel kumsalımız, yeşillikler içerisindeki hamaklarımız ve su üzerindeki bembeyaz tüllerle çevrili rüya gibi özel kabanalarımız, güneşlenme meraklılarına hayal edebilecekleri tüm konfor ve zevki sunuyor.

Ege Denizi’nin panoramik manzarasına sahip canlı atmosferi ile Juju Beach Club’ın en canlı noktası. Eğlencenin kalbi olan bu mekanda, özellikle akşamları ve geceleri adanın en keyifli anlarını yaşayacaksınız.

JUJU BEACH CLUBJUJU BEACH
BARJUJU BEACH CLUB

Kalem Adası’ nın doğal kayalıkları arasındaki Juju Beach Club, tarihi sütunlarla çevrili yemyeşil bahçesi, turkuazın tüm tonları ve lounge müziği eşliğinde farklı ambiyansa sahip dört ayrı güneşlenme platformuyla tatilinizi anlamlı kılacak gerçek bir cennet.

İnce kumlu özel kumsalımız, yeşillikler içerisindeki hamaklarımız ve su üzerindeki bembeyaz tüllerle çevrili rüya gibi özel kabanalarımız, güneşlenme meraklılarına hayal edebilecekleri tüm konfor ve zevki sunuyor. Tüm bunlara denize karşı özel masaj alanımızda rahatlamanın dayanılmaz cazibesini ekliyoruz.

Juju Beach Club’da, misafirlerimizin tatillerine daha fazla keyif katmak amacıyla adaya özel hazırlamış müzikler ve en favori içkiler eşliğinde ayrıca Happy Hours, BBQ Gecesi, Kumsal Ateşi gibi özel geceler de düzenleniyor.

250 kişilik kapasiteye sahip Juju Beach Club, sadece otel misafirleri için değil, dışarıdan gelen günlük misafirlerimiz ve mahremiyeti tercih eden özel tekneleriyle seyahat eden denizciler için de gün boyu en keyifli mekan olma özelliğine sahip.

Kalem Adası Oliviera Resort’un deneyimli ekibi tarafından sağlanan yeme & içme olanaklarının yanı sıra teknelerin profesyonel marina hizmetlerimizden yararlanmalarını imkan verecek özel bir tonoz sistemi bulunuyor.

Juju Beach Club, her gün 08:30 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

JUJU BEACH BAR

Juju Beach Bar & Restaurant; sanatsal bir şekilde oluşturulmuş özel kokteylleri, atıştırmalıklardan odun fırını seçeneklerine kadar uzanan hafif mutfağı ve ada ritimleriyle birlikte lounge ve house müziklerinin ince bir avangard karışımı eşliğinde Ege Denizi’nin panoramik manzarasına sahip canlı atmosferi ile Juju Beach Club’ın en canlı noktası. Eğlencenin kalbi olan bu mekanda, özellikle akşamları ve geceleri adanın en keyifli anlarını yaşayacaksınız.

Juju Beach Bar & Restaurant, her gün 11:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

EnglishTurkish