Konferanslar, toplantılar ya da sakin bir atmosferde geleceği şekillendirecek beyin fırtınaları için mükemmel bir toplanma alanı sizi bekliyor.

Modern hayatın karmaşasından uzak, huzurlu ve dingin bir adada yer alan Kalem Adası Oliviera Resort, özel konferanslar düzenlemek ya da sakin bir atmosferde geleceği şekillendirecek beyin fırtınaları gerçekleştirmek isteyen şirketler için mükemmel bir toplanma alanı sunuyor.

Katılımcılar Ege mutfağından enternasyonel mutfağa dek zengin mönüler sunan üç adet restoranımızın verdiği yeme-içme hizmetinden yararlanırken, çalışma

vakti sona erdiğinde kumsalda dinlenmek ve turkuaz sularda yüzmenin canlandırıcı etkisiyle yenilenmek ayrıcalığını yaşayabilirler.

Katılımcılar Ege mutfağından enternasyonel mutfağa dek zengin mönüler sunan üç adet restoranımızın verdiği yeme-içme hizmetinden yararlanırken, çalışma vakti sona erdiğinde kumsalda dinlenmek ve turkuaz sularda yüzmenin canlandırıcı etkisiyle yenilenmek ayrıcalığını da yaşayacak.

TOPLANTILAR

TOPLANTI SALONU

AÇIK HAVA ETKİNLİKLERİ

MANZARALI MEKANLARIMIZ..

GRUP AKTİVİTELERİ

GRUPLARA ÖZEL AKTİVİTELER..

TOPLANTILAR

10 ile 90 kişilik grupları, geniş kapalı fuaye alanı ile birlikte muhteşem bir deniz manzarası ve terası sayesinde iş ya da eğlence amaçlı ağırlayabilen toplantı salonumuz, önemli bir genel kurul toplantısı ya da çok günlük şirket gezilerine uygun düzenlenebileceği gibi, unutulmaz bir aile buluşmasına hizmet verecek şekilde de düzenlenebiliyor.

AÇIK HAVA ETKİNLİKLERİ

Açık hava etkinlikleri için, size ihtiyaçlarınıza bağlı olarak seçebileceğiniz çeşitli manzara mekanlarımızı sunuyoruz. Bir kokteyl partisi için nefes kesen gün batımının tadını çıkarabileceğiniz Sunset Bar’ı seçebileceğiniz gibi, sahil restoranlarımızdan birinde gruplarınız için akşam yemeği de organize edebiliriz.

Kalem Adasının gruplara özel sunacağı outdoor aktivite imkanlarından bazıları;

– TSSF onaylı grup dalış eğitimi ve keşif/deneme dalışları

– Zodyak bot turları

– Balık tutma turları

– Kano, su kayağı, banana, ringo vb. grup su aktiviteleri

– Trekking

– Yoga ve nefes egzersizleri gibi grup meditasyon aktiviteleri

– Yerli ve yabancı terapistlerle masaj alternatifleri

– İstenildiği taktirde özel takımla oynanan oyunlarının sağlanması

– Farklı mekanlarda değişik workshop olanağı

 

  Ve dahası…

EnglishTurkish