Kalem Adası Oliviera Resort, yaşamın en değerli anlarını kutlamak için oldukça çarpıcı ve unutulmaz bir fon oluşturuyor.

Akvaryumu andıran turkuaz denizi, sıcacık güneşi, Hellenistik dönemlere kadar uzanan tarihçesi, antik zeytin ağaçlarının yanısıra dünyanın farklı lokasyonlarından getirilmiş bitki ve ağaç türlerini de barındıran botanik bitki örtüsü sayesinde huzurlu atmosferiyle Kalem Adası Oliviera Resort, yaşamın en değerli anlarını kutlamak için oldukça çarpıcı ve unutulmaz bir fon oluşturuyor.

Gözlerden, kalabalık ve gürültüden uzak bu mekan, çiftlerin evlilik yemini edeceği ya da çok önemli kutlamaları unutulmaz kılacak sayısız fotojenik noktasıyla çok romantik bir atmosfere de sahip.

Amfitiyatro’da düzenlenen nikah töreninin ardından Island Breeze’ de günbatımını karşılarken ya da Juju Beach Club’ın özel platformlarında düzenlenen tören ve yemeğin ardından kumsalda gerçekleşecek muhteşem “after party” ler ile sonlanacak düğünler hafızalara kazınacak.

Muhteşem bir düğün organizasyonu ile evliliğe ilk adımı atan çiftler bu yeryüzü cennetinde yeni mutlu hayatlarına başlayabilir ve kendilerine tahsis edilen deniz manzaralı ve jakuzili özel Şato VIP Suite’in konforunda balaylarının tadını çıkarabilir.

DÜĞÜNLER & KUTLAMALAR

Gün Batımında Amfitiyatro'da Düzenlenen Nikah Töreni

DÜĞÜNLER & KUTLAMALAR

Juju Beach Club’ın Özel Platformlarında Düzenlenen Tören

DÜĞÜNLER & KUTLAMALAR

Kumsalda Gerçekleşecek Muhteşem “After Party”

Düğün Hizmetlerimiz

– Size özel düğün menüsü ve şarap seçimi
– Düğün mekanı
– Konaklama
– Argunissia Spa’da rahatlama ve güzellik

Düğün Çiftine Sağlanan Ücretsiz
Servis & Ayrıcalıklar

– Düğün günü, gelin ve damadın hazırlanması için Şato VIP Suite kullanımı ve aynı gece düğün çifti için ücretsiz konaklama
– Balayı çiftine şampanya & meyve ikramı
– İlk sabah odada balayı kahvaltısı
– İlk sabah çiftlere özel yoga meditasyonu
– Balayı çiftine rahatlatıcı çift masajı
– Zodiac bot ile ada çevresinde gezinti ve özel koyda denize girme imkanı

FİYAT TEKLİFİ ALIN


    EnglishTurkish